Video atsauksmes

Tu vairs nevari uzvilkt pūces tērpu un pateikt — esmu pūce. Viņi teiks — neesi vis! Viņu informācijas lauks un pieredze ir tik plaša, ka ir grūtāk apmānīt ar to, ar ko varēja apmānīt mūs. Tev kā aktierim sadarboties ar animētu partneri, šajā gadījumā — virtuālu pūci, ir izaicinājums? Mūsu sadarbība daļēji notiek manā iztēlē improvizētā studijā ar zaļā ekrāna palīdzību. Saspēlēju ar iedomu pūci, kuras balsi aizkadrā runā Līga Kausa. Iztēloties pūci sev blakus nav tik grūti — bērnībā taču daudz spēlējamies ar saviem iedomu tēliem — mums uzbrūk ļaunie bruņinieki vai Spaidermens lec virsū un turpat istabā, piemēram, peld kuģis… Tāpat arī šajā gadījumā iztēle tiek darbināta, ja iedomājos, ka mēs abi ar pūci kādā brīdī varētu, piemēram, pēkšņi palēkties un lidot. Mans aktieriskais uzdevums ir pārvērst to visu saprotamu kamerai un skatītājiem. Ticu, ka tas nebūs labākās interneta naudas pieņemšanas idejas, lai gan jauneklīgs izskats ir manas ģimenes gēnos. Visi izskatās jaunāki par saviem gadiem. Protams, savos 16 arī es tāpat kā daudzi jaunieši gribēju ātrāk pieaugt, bet tagad ir pretēji — negribu. Ticu, ka tas tāpat pienāks un man būs arī tādas lomas — liktenīgie mīlētāji un ļaundari. Bet pagaidām es neskrienu uz priekšu un izbaudu šo mirkli. Arī tāpēc, ka viena no brutālākajām ainām Latvijas kino vēsturē.

Man liekas, tā bija ļoti skaista loma un arī tā miršanas aina man kā aktierim bija ļoti interesanta. Bērnībā taču spēlējam kariņu, un šajā rotaļā pareizi nomirt ir ļoti svarīgi. Filmā, protams, tu netēlo tā kā bērnībā, bet tā spēles garša ir palikusi. Ir azarts un aizrautība.

labākās interneta naudas pieņemšanas idejas cik vienā stundā var nopelnīt tirdzniecības bināros opcijas

Tas savienoja gan manu interesi par ceļošanu, gan zinātkāri. Jā, kopā ar sievu katru gadu bijām iesākuši kaut kur doties, bet tagad ir mazais un ceļošana jāatliek. Mūsu ceļojums tagad ir nevis uz kartes redzams, bet dvēseliskā lidojumā. Digitālā mārketinga rezultāti ir izmērāmi gana precīzi, ja vien tiek nosprausti skaidri mērķi un raksturlielumi, kuri kalpos kā identifikatori rezultātiem, kā arī, ja tiek iespējota un pareizi uzstādīta mājaslapas analītika piemēram, Google Analytics vai kādā citā platformā. Šādā gadījumā iespējams precīzi identificēt gan kuras aktivitātes ir atnesušas vēlamos rezultātus, gan cik, piemēram, jums izmaksā viena jauna pircēja iegūšana ar šo aktivitāšu palīdzību.

Digitālā mārketinga investīcijas var būt mērāmas pāris desmitos eiro vai desmitos tūkstošos — viss atkarīgs no biznesa mērķiem, produkta vai pakalpojuma specifikas, tirgus situācijas, mērķa auditorijas un neskaitāmiem citiem faktoriem. SEO jeb Search engine optimization ir darbību kopums mājaslapas vai e-veikala optimizācijai meklētājprogrammām, piemēram, Google. Šo darbību rezultātā jūsu e-veikals un tajā tirgotās preces parādīsies pēc iespējas augstāk meklētājprogrammu organiskajos rezultātos pie atbilstošiem meklējumiem. Nereti SEO tiek piemirsts, jo tas nesniedz tūlītēju rezultātu, taču labākās interneta naudas pieņemšanas idejas noteikti atmaksājas, jo mazāk līdzekļu būs jāinvestē meklētājprogrammu reklāmās, lai nodrošinātu to, ka potenciālais pircējs jūs var atrast. Visātrākais veids, kā nodrošināt jebkuras vietnes apmeklējumu, ir reklāma digitālajā vidē. Tā var būt gan reklāma meklētājprogrammās, gan reklāma populāros portālos, gan sociālajos tīklos. Savukārt tas, vai atvestais apmeklētājs veiks vai neveiks pirkumu, vairs nav tik viennozīmīgi, jo atkarīgs gan no tā, kāda veida prece vai pakalpojums tiek tirgots, cik ilgs ir pircēja lēmuma pieņemšanas laiks konkrētajā preču kategorijā, cik labi funkcionē pats e-veikals, vai tas ir lietotājam draudzīgs, kā arī virknes citu faktoru.

  • Sinoptiķi pārsteidz ar pirmajām prognozēm Līgo vakaram un Jāņu dienai
  • Maģistra darba mērķis: izstrādāt veselības aprūpes sistēmas reformas plānu, pamatojoties uz teorētisko un empīrisko pētījumu rezultātiem.

Blogs mārketingā var kalpot divām svarīgām funkcijām: padarīt to draudzīgāku meklētājprogrammām vai kā satura mārketinga sastāvdaļa komunikācijā ar gala patērētāju. Pirms izlemt par labu bloga veidošanai vai neveidošanai, jādefinē, kādiem mērķiem tas kalpos un vai tas ir efektīvākais veids, kā šos mērķus sasniegt. Piemēram, ja tirgosi produktu, ko var pielietot daudzos dažādos veidos, blogs ar idejām varētu būt lietotājam noderīgs un iedvesmot preces pirkumam. CRM jeb Customer Relationship Management kā nopelnīt forex tirgū ar konsultantu? stratēģija, ko uzņēmumi pielieto, lai pārvaldītu attiecības ar esošajiem un topošajiem klientiem. Ar šīs stratēģijas palīdzību tiek uzkrāta un analizēta klientu un potenciālo klientu uzvedība, lai pēcāk šīs zināšanas pārvērstu atkārtotos pirkumos un apgrozījumā. Digitālā mārketinga kanāli mūsdienās ir spējīgi sasniegt teju visus komunikācijas mērķus — sākot ar atpazīstamības veidošanu un beidzot ar klientu lojalitātes uzturēšanu, taču jāatceras, ka visas darbības jāveic ar skaidru mērķi, kanālu un formātu izvēle un efektivitāte jāvērtē atbilstoši tam.

Izmantojiet vasaras īpašo piedāvājumu — bezmaksas konts un karte, kas ļaus bērnam patstāvīgi apgūt prasmes rīkoties ar naudu. Pirkumi ar kredītkarti ir apdrošināti. Tagad ar mūsu kredītkartēm apmaksātie pirkumi veikalos un internetā ir apdrošināti. Visiem kredītkaršu lietotājiem pirkumu apdrošināšana ir bez maksas. Aizdevums mājokļa iegādei — pilnībā attālināti un bez papīru smērēšanas. Ja esat jauna mājokļa meklējumos, vēlaties remontēt līdzšinējo dzīvesvietu vai uzbūvēt pavisam jaunu māju, mēs piedāvājam risinājumus un līdzekļus jūsu vēlmju īstenošanai. Turklāt aizdevumu iespējams saņemt ērti un vienkārši, bez nepieciešamības kārtot papīra dokumentus klātienē bankā. Ko uzņēmums var iegūt, ieviešot videi draudzīgus risinājumus. Lai gan varētu šķist, ka pandēmijas dēļ šis nav īstais brīdis, kad uzņēmumam investēt ilgtermiņa vides problēmu risinājumos, tomēr jāatceras — ja nedomāsim par nākotni tagad, tā var nemaz nepienākt. Turklāt ilgtspējīga pieeja ne tikai parāda uzņēmuma atbildību, bet arīdzan ļauj efektīvāk konkurēt. Kā atšķirt labu biznesa ideju no sliktas. Ikviena biznesa ideja ar laiku var kļūt par pelnošu uzņēmumu, pārliecināta Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras LIAA Biznesa inkubatoru departamenta direktore Laura Očagova. Paldies par lieliski organizētu konferenci, iedvesmojošām lekcijām un lektoriem.

Esmu guvis iedvesmu, dzīvesprieku, pozitīvu enerģiju un skaidru darbības plānu tālākai, veiksmīgai labākās interneta naudas pieņemšanas idejas uzņēmuma attīstībai. Arī man ļoti patika šī konference. Svarīgi būt starp cilvēkiem, kuri ir aktīvi, radoši un dzīvespriecīgi. Konferencē bija ļoti daudz labu, interesantu ideju, kuras var un vajag pielietot. Man ļoti patīk, ka uzstājas lektori, praktiķi, kuri veido savas lekcijas, izmantojot dzīvē gūto pieredzi. Konferencē ieguvu: 1 praktiskus padomus- reāli pielietojamus gan biznesā, gan personīgajā dzīvē; 2 idejas, ks padara interesantāku darbu. Ieguvu lielisku priekšstatu par iespējām, ko sniedz tāds instruments kā mārketings. Kā arī izcilas idejas, kā šādu mārketinga cilvēku meklēt un pieņemt darbā.

Visas autortiesības ir aizsargātas. Evelīna Jurševiča Tēma: Privātās medicinās klīnikas efektivitātes paaugstināšanas iespējas Vadītājs: Rosita Zvirgzdiņa. Darba ietvaros tika izpētīti efektivitātes paaugstināšanas teorētiskie aspekti, SIA Medserviss darbības medicīniskie un finansiālie rādītāji, identificēti trūkumi un tika analizētas to likvidēšanas iespējas. Pētījuma rezultātā tika izstrādātas vadlīnijas uzņēmuma darbības likvidēšanas iespējas. Pētījuma rezultātā tika izstrādātas vadlīnijas uzľēmuma darbības efektivitātes paaugstināšanai. Šī maģistra darba tēma ir ēdienu piegādes portāla Foodout attīstības iespējas Eirāzijas reģionā, nosakot piemērotākās valstis virzībai ārējā tirgū. Pētījuma gaitā autore secina, ka biznesa inteliģence ir specifiska IT pakalpojumu niša un ārējos tirgus apgūt iespējams tikai tiešās komunikācijas laikā ar ieinteresētiem uzņēmumiem pēc B2B darbības principa.

Dalībnieku atsauksmes

Sekmīgai uzņēmuma attīstībai nepieciešams ieviest pamatlīmeņa, funkcionālā līmeņa, biznesa līmeņa un daudznacionālo stratēģiju, kas rezultēsies ar veiksmīgu ārējā tirgus apguves procesu realizēšanu. Darba mērķis ir noskaidrot trokšņa legāldefinīciju normatīvajos aktos, analizēt trokšņa veidus un tā novērtēšanas kārtību un sniegt risinājumus trokšņa pārvaldības uzlabošanai. Iegūtie rezultāti norāda uz to, ka pašreizējais tiesiskais regulējums nenodrošina pietiekamu sabiedrības aizsardzību no trokšņa ietekmes. Darba mērķis ir sniegt priekšlikumus pieejas kontroles organizēšanas pilnveidošanai.

Tēmas aktualitāte pamatota ar pieaugošo apdraudējumu jebkuram objektam. Terorisma draudi, bitkoinam vajadzētu ieguldīt uzbrukumi, organizētā noziedzība, nelojāli darbinieki liek aizdomāties par pieejas kontroles organizācijas objektā problēmām. Darbā tiek skaidrots pieejas kontroles jēdziens, nozīme, un tiesiskais regulējums. Tajā analizēti būtiskākie normatīvie akti, skaidrota pieejas kontroles būtība. Tiek apskatītas pieejas kontroles sistēmas, to viedi. Tālākajās nodaļās darba autors sniedz skaidrojumus par identifikācijas līdzekļu veidiem, aprakstot to tehnoloģiskās iespējas, tiek aprakstīta pieejas kontroles organizēšana objektā, atzīmējot esošās problēmas darba autors sniedz savu redzējumu tā organizēšanā. Darba nobeigumā autors iepazīstina ar izdarītajiem secinājumiem un priekšlikumiem. Darba mērķis ir sniegt priekšlikumus apsardzes darbinieku atlases un apmācību programmu uzlabošanai, lai nodrošinātu kvalitatīvu apsardzes darba procesu.

labākās interneta naudas pieņemšanas idejas bitcoin privātā tirdzniecība

Darba tiek apskatīta esošā drošības situācija Latvijā, izskatot pēc darba autora domām trīs pamata apdraudējuma veidus. Kā būtiska loma šo apdraudējuma mazināšanā tiek izcelts apsardzes darbinieks, kurš var būt atbalsts Valsts drošības iestādēm cīņai ar dažāda veida apdraudējumu. Būtisks nosacījums — apsardzes darbiniekam ir jābūt apmācītam profesionālim. Darbā tiek apskatīts pašreizējais apsardzes darbības raksturojums, apskatot normatīvo aktu regulējumu, apsardzes darbinieku darbības ietekmējošās iestādes. Kā arī tiek apskatīta esošā apsardzes darbinieku atlases prakse Latvijā, tās nozīme un biežāk pieļaujamās kļūdas, tiek apskatīti jautājumi saistībā ar nepieciešamo apsardzes darbinieku apmācību, gan no normatīvo aktu regulējuma, gan prakses uzņēmumos.

Mārtiņš Melnis Tēma: Drošības risku izvērtējums un veicamie pasākumi civilās aizsardzības bitkoinam vajadzētu ieguldīt ārstniecības objektā Vadītājs: Ivita Kīsnica. Ārstniecības objektos tiek veiktas visdažādākās ārstniecības procedūras un to primārā funkcija ir cilvēka dzīvības glābšana un aprūpe. Nereti ārstniecības iestāžu vadītāji nepietiekami pievērš uzmanību drošības apdraudējumiem ārstniecības objektā. Visbiežāk par drošību ārstniecības objektā atbild persona, kurai nav bijusi specializēta pieredze drošības jomā, tādējādi iespējams iestādes iztērētie finanšu līdzekļi ne vienmēr uzlabo drošības nodrošināšanu. Pēc autora novērojumiem atbildīgās personas nav veikušas drošības risku izvērtējumu un nav noteiktas jomas, kurām nepieciešams pievērst lielāku uzmanību un mazināt riskus. Tādēļ darba ietvaros autors apskata, vai veiktie drošības pasākumi ir pietiekami Latvijas vienā no ārstniecības objektiem, kādā veidā tiek vērtēti drošības riski šajā objektā, un vai risku vērtēšanai ir izstrādāta metodika, noslēgumā izstrādājot priekšlikumus, kas konkrētajā ārstniecības objektā būtu jāveic, lai mazinātu iespējamo risku varbūtību.

Juris Skābardis Tēma: Apsardzes darbinieka rīcība ārkārtas situācijās. Vadītājs: Ivita Kīsnica. Darba mērķis ir sagatavot priekšlikumus apsardzes darbinieka efektīvai rīcībai ārkārtas situācijās, pildot apsardzes darbinieka pienākumus. Darba autors šajā darbā ir iekļāvis tādus tematus kā risks, iekšējais un ārējais apdraudējums, ārkārtas situācijas apsardzes darbībā, kur ir izteicis priekšlikumus apsardzes. Lai sasniegtu izvirzīto mērķi un izpildītu noteiktos. Uzdevumus, tika izmantota aprakstošā, salīdzinošā un analītiskā metode.

Prezidenta darbība

Darba galvenie iegūtie rezultāti ir atjaunotā apsardzes darbinieka instrukcija rīcībai ārkārtas situācijām. Šī instrukcija ir balstīta uz iekšējo un ārējā apdraudējuma noteikšanu darba autora darba vietā. Darba mērķis ir apsardzes darbības organizācijas procesa un to ietekmējošo faktoru analīze, kā arī minēto darbību tieši un netieši reglamentējošo normatīvo aktu analīze, bez tam - noteikt pasākumus, kas nepieciešami apsardzes darbības kvalitātes uzlabošanai. Pirmajās nodaļās tika aprakstīti teorētiskie jautājumi - apsardzes darbības organizācijas procesu reglamentējošo un citu, uz apsardzes darbības organizāciju attiecināmo tiesību normatīvo aktu apskats un analīze, apsardzes darbības organizācijas process un to ietekmējošo faktoru apskats, analīze un ieteikumi organizācijas procesa praktiskajai daļai.

Diplomdarba otrajā daļā apskatīti būtiskākā maināmā apsardzes darbības fca regulēti bināro opciju brokeri procesu ietekmējošā faktora — apsardzes darbinieku kvalifikācijas jautājumi. Tie ir apsardzes apmācību programmas un eksāmena jautājumu un apsardzes darbības praktisko aspektu analīze. Šeit arī sniegti ieteikumi apsardzes darbinieku praktiskā darba kvalitātes uzlabošanai nepieciešamajai apmācībai. Kristīne Vikle Tēma: Ar autortiesībām aizsargāta darba izmantošanas problemātika autora un izmantotāja skatījumā Vadītājs: Fca regulēti bināro opciju brokeri Veikša.

Pētnieciskajā darbā īpaša uzmanība ir pievērsta autortiesību problemātikai interneta vidē un darba tiesiskajās attiecībās. Pētījumā atklājās, ka autortiesību jomā Latvijas, Eiropas Savienības un starptautisko tiesību normu regulējuma tvērumā izmaiņas notiek strauji, jo autortiesību nozari būtiski ietekmē tehnoloģiju attīstība. Izmaiņas normatīvajos aktos notiek ar novēlošanos un līdz ar to cieš autori, un autoru darbu mantisko tiesību turētāji. Par autortiesību nozari atbildīgajām iestādēm ir regulāri jāseko līdzi aktualitātēm nozarē un nekavējoties jāvirza priekšlikumi grozījumiem atbilstošajos normatīvajos aktos.

Kas jādara, lai saņemtu LEI kodu? Baidens nākammēnes uzņems Merkeli Baltajā namā

Darba tiesisko attiecību jomas pētījumi atklāja, ka tad, ja darbs ir radīts par darba devēja līdzekļiem un tas ir tieši saistīts ar uzņēmuma komercdarbību, tad autoram ir maz iespēju realizēt personiskās tiesības bez saskaņošanas ar darba devēju, jo nereti tas var būt pretrunā ar komercnoslēpuma ievērošanu. Lai panāktu taisnīguma ievērošanu darba devēja un autora attiecībās būtu jāveic grozījumi Autortiesību likumā. Elvīra Atvare Tēma: Sabiedrības vajadzībām nepieciešamā nekustamā fca regulēti bināro opciju brokeri atsavināšana. Vadītājs: Viktors Makucevičs. Darba mērķis ir izanalizēt sabiedrības vajadzībām nepieciešamo nekustamo īpašumu atsavināšanas starptautisko praksi, izvērtēt un analizēt ekspropriācijas normatīvo aktu regulējumu un praksi Latvijas Republikā, sevišķu uzmanību pievēršot tieši labprātīgai nekustamā īpašuma atsavināšanai un regulējumam Baltijas valstīs, sniedzot priekšlikumus grozījumiem Latvijas Republikas normatīvajos aktos, kas atvieglotu un veicinātu labprātīgu sabiedrības vajadzībām nepieciešamā nekustamā īpašuma atsavināšanu un publiskas personas mantas un finanšu līdzekļu lietderīgu izmantošanu.

Pētījuma rezultātā ir veikta normatīvo aktu, tiesu prakses un literatūras analīze, salīdzinot ekspropriācijas regulējumu Baltijas valstīs un identificējot galvenās problēmas sabiedrības vajadzībām nepieciešamo nekustamo īpašumu atsavināšanas un pirmpirkuma tiesību izskatīšanas procesos, sniedzot priekšlikumus normatīvo aktu grozījumiem. Darba mērķis ir lauksaimniecības zemju darījumu tiesiskā regulējuma un praktiskās piemērošanas problēmu identificēšana un priekšlikumu izstrādāšana tiesiskā regulējuma pilnveidošanai. Darba izstrādes gaitā ir izmantota un analizēta juridiskā literatūra, Latvijas, Lietuvas, Igaunijas normatīvie akti un starptautiskie tiesību akti, tiesu prakse un citi avoti. Darba rezultātā konstatētas problēmsituācijas un norādīti risinājumi tiesiskā regulējuma pilnveidošanai. Ina Ceicāne — Gurtlava Tēma: Komercbanku loma noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanā Vadītājs: Ivo Krievs.

Darba mērķis ir novērtēt un noskaidrot piemērojamo normatīvo aktu iespējamos trūkumus un nepilnības; pamatojoties uz novērtējumu, sniegt priekšlikumus to uzlabošanai, kā arī izdarīt secinājumu par normatīvo aktu attīstības tendencēm pētāmajā jomā.

labākās interneta naudas pieņemšanas idejas ātri veikt naudu

Pirmā nodaļa aptver vispārēju bitkoinam vajadzētu ieguldīt par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas teorētisko aspektu, tai skaitā noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas jēdzienu, mehānismus, ārzonu jurisdikcijas izmantošanas galvenos priekšnosacījumus, kā arī starptautiskās organizācijas, kas reglamentē noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas apkārošanas jomu.

Otrajā nodaļā autore raksturo Latvijas komercbanku īstenoto politiku noziedzīgi melhores corretores binarios para os comerciantes līdzekļu legalizācijas novēršanai. Trešā nodaļā autore analizē normatīvo aktu attīstības tendences un to kopsakaru ar noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanu, konstatētie ar pētāmo jomu saistītās problēmas un piedāvā tiesiskus risinājumus noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas apkarošanas mehānismu pilnveidošanai Latvijas normatīvajos aktos. Maģistra darba rezultātā ir izdarīti secinājumi un izvirzīti priekšlikumi. Darba mērķis ir izstrādāt priekšlikumus darba tiesību regulējuma pilnveidošanai Latvijā. Pētījuma rezultātā autore ir izpētījusi Latvijas un Eiropas Savienības tiesisko regulējumu darba tiesību jomā, to piemērošanas grūtības mazumtirdzniecībā, kā arī izstrādājusi priekšlikumus darba tiesību regulējuma pilnveidošanai Latvijā. Tika ievākti un analizēti teorētiskie materiāli par tehnoloģiju attīstību iespaidu uz mūzikas industriju un, ar aptaujas metodes izmantošanu, tika noskaidrota un novērtēta esošā situācija no patērētāju viedokļa.

Pētījuma rezultātā secināts, ka valsts institūcijām un kultūras mantojuma sargātājiem ir interese par šo pasākumu un izstrādāto pasākumu konceptu var realizēt, ja tiek saņemts finansējums no Valsts kultūrkapitāla fonda. Ineta Lūka. Maģistra darba mērķis bija noskaidrot jauniešu motivāciju Beļģijā un Latvijā kļūt par uzņēmējiem, un izstrādāt iespējamo modeli, lai palielinātu jauniešu interesi attīstīt savas biznesa idejas. Veiktais salīdzinošais pētījums analizē uzņēmējdarbības vispārējo koncepciju, biznesa uzsākšanas kārtību Latvijā un Beļģijā, noteikumus un atbalsta programmas uzņēmējiem. Pētījuma rezultātā izveidots jauns modelis, kas rāda iekšējo un ārējo motīvu ietekmi jauniešu uzņēmējdarbības veicināšanā, un paredzētos pasākumus, lai paaugstinātu jauniešu motivāciju uzsākt uzņēmējdarbību. Tēma: Kvalificētu darbinieku atlases un darbā pieņemšanas modelis Baltijas valstīs Vadītāja: Ieva Bruksle. Tēma: Finanšu attīstības projekts poligrāfijas grupai "Mūkusala" Vadītāja: ieva Bruksle. Tēma: Investīciju iespējas Vidzemes mazo pilsētu vienas istabas dzīvokļu īres tirgū Vadītājs: Oskars Onževs. Tēma: Kurzemes reģiona pašvaldību informatīvo izdevumu efektivitāte Darba vadītāja: Līga Mirlina. Tēma: Sociālie mediji kā sociālā mārketinga komunikācijas instruments: Radošās darbības nedēļas radi! Gadījuma analīze Darba vadītājs: Valdis Tilgalis.

Tēma: Multimedialitāte Pieci. Agrita Vindača Tēma: Tiesu prakses analīze par atlīdzinājumu administratīvajā procesā Pētījums. Tēma: Iepirkuma saraksta izveides ietekme uz pirkuma apjomu Pētījums. Tēma: Firmu atbilstība Komerclikuma Tēma: Lielveikalu komunikācijas sociālajos tīklos analīze Pētījums. Ilze Zaķe Tēma: Ziedu mazumtirdzniecība un tās e-komercijas iespēju Latvijas teritorijā izpēte Pētījums. Anna Shchehula Tēma: Bubble tea factory marketing mix analysis based on primary research Pētījums.

Pastāv īpaša veida izvēle, kuru var pagarināt.

Kateryna Kuslyva Tēma: Marketing activity for increasing recognizability of the brand. Based on the Latvian company Baltic wild Pētījums. Katerina Lapanovich Tēma: Factors impacting Belarussian tourists while choosing Latvia as an outbound tourism destination Pētījums. Grafoloģe: Digitālais laikmets sabojā rokrakstu. Briežu dzimtai savs likteņdārzs — katra Sibīrijā mirušā dzimtas locekļa piemiņai iestādīts koks.

Rubļevsku-Galleru «stāvais maršruts»: Daugavpils-Igarka. Kopš Pētnieks par attālinātajām mācībām: Sabiedrība norāda uz zināšanu zaudēšanu, nenovērtē iegūtās pieredzes. Latviskota Anukas Rikāras komiksu grāmata mazajiem lasītājiem — «Anna un Froga». Pētām lauvmutītes, gaiļbiksītes, ea forex trading programmatūra un citas vai man vajadzētu izvairīties no ieguldījumiem kriptovalūtā ar interesantiem vārdiem. Kompaktie ūdens filtri ceļotājiem ne vienmēr droši lietošanai. Nedēļas otrajā pusē sāksies karstuma vilnis. Pirmdiena visā Latvijā būs saulaina. Pirmdien gaidāms sauss un saulains laiks. Jāņos iespējams tveicīgs laiks 1. Valsts rietumu un centrālajā daļā svētdien pūtīs liels vējš. Svētdien daudzviet līs un pūtīs stiprs vējš. No rietumiem Latvijai tuvojas aukstā atmosfēras fronte. Brīvdienās kļūs vēsāks, nākamnedēļ — pakāpeniski arvien karstāks. Video blogs: vieni slīkst ūdenī, citi deg saulē, bet vismaz jūrā ūdens silts. Piektdien daudzviet, tostarp Rīgas apkārtnē, gaidāms negaiss. Laika ziņas. Programma Tiešraides Raidījumi A-Z. Dokumentālu filmu cikls oriģinālvalodas izvēle. Saruna ar vēsturniekiem Pirmdiena, Iekļaujošā izglītība Latvijā: realitāte vēl tālu no teorijas Pirmdiena, Aizvesto ardievas: Nezināma izsūtītā atvadu zīmīte Pirmdiena, Pelni sniegā.

  • Darba aktualitāti veido pētījums par to, kā sekmēt uzņēmuma tehnoloģijas noietu jaunos tirgos, ņemot vērā pašreizējo transporta un ekoloģijas nozares mijiedarbību un pasaules attīstības tendences ilgtspējīgas vides nodrošināšanā.
  • Konferencē ieguvu: 1 praktiskus padomus- reāli pielietojamus gan biznesā, gan personīgajā dzīvē; 2 idejas, ks padara interesantāku darbu.

Drāma Pirmdiena,